Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Gdzie znajduje się gabinet?

Mój gabinet mieści się w Tychach przy ul. Żwakowskiej 2 do 6. Jest to lokal w pasażu handlowym przy pl. Konstytucji 3 Maja (w pobliżu Ronda Polonia - skrzyżowania  ulic Żwakowskiej, Bielskiej i Jana Pawła II). Wejście do gabinetu przez salon rolet Elwo.

Jak dotrzeć do gabinetu komunikacją miejską?

W pobliżu gabinetu przy ul. Żwakowskiej (ok. 350 m) znajdują się dwa przystanki autobusowe ZTM: Tychy Jana Pawła II - przystanek docelowy dla osób dojeżdżających linią 137 z dworca PKP w Tychach lub linią C (trolejbus) Tychy Bielska Wiadukt - przystanek docelowy dla osób dojeżdżających linią 36 z Katowic, 245 z Mikołowa oraz 291 z dworca PKP w Tychach.

Jak wygląda i ile trwa konsultacja wróżbiarska?

Konsultacja trwa maksymalnie 60 minut, obejmuje odczytanie tego, co pokazują karty lub runy dla różnych obszarów życia oraz odpowiedzi na ewentualne pytania.

Ile kosztuje konsultacja?

Aktualny koszt konsultacji podany jest w cenniku.

W jakiej formie można przeprowadzić konsultację?

Po uprzednim zarezerwowaniu terminu, konsultację możemy przeprowadzić podczas spotkania osobistego, telefonicznie jak również poprzez Skype. Sesje telefoniczne oraz przez Skype odbywają się po dokonaniu przedpłaty na wskazany rachunek bankowy.

W przypadku wróżb przez telefon rozmowa odbywa się na koszt zamawiającego usługę.

Dlaczego nie odpisuje Pani na maile z prośbą o poradę?

Nie udzielam porad na facebooku ani przez email ani tym bardziej smsowo. Jeśli chcesz uzyskać poradę, umów się na spotkanie.

Czy mogę uzyskać natychmiastową poradę?

Nie ma takiej możliwości. Nie udzielam natychmiastowych porad telefonicznych, jak również nie realizuję natychmiastowych spotkań osobistych (nawet krótkich) i bardzo proszę mi to wybaczyć.

Wizyta osobista lub konsultacje telefoniczne są możliwe wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania.

Jak zarezerwować konsultację?

Aby zarezerwować termin i umówić się na konsultację skontaktuj się ze mną telefonicznie lub wyślij mi wiadomość SMS, e-mail bądź też napisz do mnie na facebooku. Ustalimy wtedy dokładną datę, godzinę i formę konsultacji.

Dlaczego nie mogę się z Panią skontaktować telefonicznie?

Telefoniczna rezerwacja terminu konsultacji możliwa jest wyłącznie w dni robocze w godzinach 10:00-18:00.

Jeśli w tym czasie nie odbieram telefonu, oznacza to, że pracuję; proszę wysłać wiadomość SMS - postaram się odpisać lub oddzwonić najszybciej jak to będzie możliwe.

Nie odbieram telefonów w weekendy, święta i w godzinach innych niż podane wyżej, nie odbieram również połączeń z numerów zastrzeżonych.

Czy płaci się przed czy po wykonanej usłudze?

Przedpłata jest normą w sferach biznesowych, ja również z reguły proszę o płatność przed wykonaniem danej usługi. Dlaczego? Ponieważ zajmuję się tą działalnością zawodowo. To jest moja praca, z tego żyję i nie chcę niepotrzebnie tracić czasu i pieniędzy, o nerwach już nie wspominając.

Czy mogę płacić przekazem pocztowym lub kartą?

Nie. Akceptuję tylko płatność gotówką lub przelew na konto firmy.

Czy istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty?

Nie ma możliwości rozłożenia płatności na raty.

Czy mogę uzyskać darmową poradę?

Nie udzielam darmowych porad. Jeśli chcesz skonsultować ze mną swój problem umów się na spotkanie. Za konsultację pobieram opłatę - gotówką lub przelewem, zgodnie z aktualnym cennikiem podanym na stronie.

Jestem osobą, która ceni swoje umiejętności i swój czas. Od ponad 10 lat pracuję energetycznie, pomagam ludziom na całym świecie. Robię to z pasją i zaangażowaniem, co doceniają moi klienci, którzy wracają po kolejne porady i polecają moje usługi swoim znajomym. Cały czas nadal się kształcę (a za edukację przecież płacę), z zawodu jestem min. dyplomowanym psychotronikiem oraz specjalistą psychologii, wszystko po to, móc jeszcze lepiej pomagać klientom w rozwiązywaniu problemów i nieść wsparcie w potrzebie osobom, które naprawdę tego potrzebują.

To jest moja praca, więc oczywistym jest, że za wykonanie usługi (jaką w tym przypadku jest konsultacja) pobieram opłatę. Zapłaty w postaci kawy, czekoladek czy innych dóbr materialnych nie przyjmuję! Tak jak i Wy, którzy pracujecie i otrzymujecie za to wypłatę w formie pieniędzy a nie np. paczek kawy.

Uważam, że oferowane przez niektóre osoby "darmowe usługi", to nic innego, jak uzależnienie osoby pytającej od siebie. Klient zamiast samodzielnie i świadomie budować swoje życie, co chwilę pyta się swojego doradcę o radę (bo przecież za darmo). W ten sposób staje się od niego zależny i zatraca zdolność podejmowania podstawowych decyzji życiowych.

Proszę pamiętać, że z duchowego punktu widzenia nie ma we wszechświecie czegoś takiego jak darmowa usługa, wszystko polega na wymianie energii. Owszem, zdarza mi się udzielać porad, bądź pracować energetycznie za np. pozytywną energię skierowaną do mnie, ale to do mnie należy decyzja o tym, z kim będę w ten sposób współpracować. Oczywiście nie dotyczy to dzieci - wszystkie maluchy potrzebujące pomocy mają ją u mnie za darmo! 

Chcę zamówić usługę oczyszczania energetycznego, po co mi analiza?

Przed przystąpieniem do wykonania usługi oczyszczania energetycznego niezbędne jest przeprowadzenie przeze mnie analizy zmian energetycznych, która wykaże, czy w danym przypadku oczyszczanie jest zasadne. Zdarza się bowiem, że problemy nie są wcale skutkiem zaburzeń energetycznych lecz efektem np. uwarunkowań numerologicznych, a w takim przypadku oczyszczanie jest całkowicie niepotrzebne - wykonanie go nie przyniosłoby oczekiwanego rezultatu, bo przyczyna problemów leży zupełnie gdzie indziej.

Wykonana przeze mnie analiza zmian energetycznych pozwala określić rodzaj zaistniałych zaburzeń energetycznych - czy przyczyną problemów jest np. klątwa (określam wtedy typ klątwy, jak również kiedy i przez kogo została ona rzucona), czy może jest to pewnego rodzaju podpięcie, czy też nęka Cię nieodprowadzony duch.

Analiza ta pozwala również określić na jakie obszary życia dane zmiany energetyczne mają wpływ (np. czy wpływają na Twoje zdrowie - jeśli tak to jakie części ciała są najbardziej z tego powodu obciążone). Na podstawie przeprowadzonej analizy wskażę ewentualne zagrożenia, które wymagają usunięcia za pomocą oczyszczania energetycznego.

Jak dokładnie wygląda usługa oczyszczania energetycznego?

Proszę zapoznać się z opisem usługi dostępnym w tym miejscu.

Źle się czuję po oczyszczaniu, czy to normalne?

Jak najbardziej. Bezpośrednio po oczyszczeniu twoje samopoczucie może (ale nie musi) chwilowo ulec pogorszeniu. Stan ten może się utrzymywać nawet do kilku dni. Jest to całkowicie normalny objaw - organizm musi się po prostu "oswoić" z nową, oczyszczoną aurą.

Dlaczego nie widzę żadnych efektów?

Wiele osób oczekuje zmian i zniknięcia problemów po oczyszczaniu natychmiast. Owszem czasem tak jest, że od razu odczuwamy ulgę, ale nie jest to regułą. Oczyszczanie energetyczne służy usunięciu blokad, barier i przeszkód w naszym życiu, jednakże każdy człowiek ma inną energię i inne problemy. Na efekt czasem trzeba poczekać od kilku dni do kilku miesięcy.

Czy po oczyszczaniu energetycznym problemy mogą powrócić?

Niestety tak. Istnieje pewna grupa osób, szczególnie narażonych na powracające podpięcia energetyczne. W przypadku tego typu osób zabiegi oczyszczania energetycznego są zazwyczaj mało skuteczne, a efekty terapii krótkotrwałe. Do grupy tej należą:

  • osoby niestabilne emocjonalnie
  • osoby uzależnione od używek
  • osoby, które mają w sobie duże pokłady agresji i złości w stosunku do innych ludzi
  • osoby które bez odpowiedniego przygotowania i umiejętności próbują różnego rodzaju rytuałów i magii.

Jeśli osoby te nie wykażą się chęcią zmian i nie zaprzestaną szkodliwych praktyk - oczyszczanie energetyczne rozwiąże ich problemy jedynie tymczasowo (o ile w ogóle). W takim wypadku nawet wielokrotne powtarzanie zabiegu niewiele pomoże.